Tłumaczenie strony

Oferty pracy

Zespół Fumo Ostrzeszów tworzą m.in. technolodzy, konstruktorzy, monterzy maszyn i urządzeń mechanicznych, operatorzy maszyn CNC, którzy z pasją i  zaangażowaniem wykonują swoje obowiązki.

Jeśli poszukujesz miejsca pracy, w którym chcesz mieć możliwość rozbudowywania swoich kompetencji i dzielić się z innymi swoją wiedzą, umiejętnościami to zapraszamy do współpracy.

W związku z dynamicznym rozwojem Firma poszukuje kandydatów na stanowisko:

Firma PPHU „Fumo Ostrzeszów’’ Sp. z o.o. przyjmie pracowników na stanowiska:

OPERATOR OBRABIAREK CNC
(centra frezarskie, centra tokarskie)

mazak-integrex-400-IV

Oczekiwania:

  • podstawowa znajomość oprogramowania: Siemens, Fanuc lub Mazatrol,
  • podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi ręcznych narzędzi pomiarowych: suwmiarka i mikrometr.

Oferujemy:

✅ odpowiednie przeszkolenie w zakresie powyższych oczekiwań,
✅ stabilne wieloletnie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
✅ pracę na nowoczesnych obrabiarkach firm: Mazak, DMG-MORI i HAAS,
✅ wynagrodzenie odpowiednie do umiejętności,
✅ możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansów,
✅ korzystanie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych ( ZFŚS )
✅ przystąpienie do PPK,
✅ pakiet pracowniczego ubezpieczenia opłacanego przez firmę.

Obowiązki:

  • obsługa obrabiarki,
  • wprowadzanie korekt do realizowanych programów obróbczych,
  • pomiary obrabianych detali,
  • praca dwu-zmianowa.

CV  prosimy przesłać na adres mailowy: [email protected]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust nr 133 poz.883)

Wszystkim zainteresowanym dziękujemy za uwagę.