Tłumaczenie strony

PPHU Fumo-Ostrzeszów Sp. z o.o.

Nasza firma istnieje na rynku prawie 30 lat, tradycją i doświadczeniem sięgając roku 1963. Wtedy to „FUM Ponar-Ostrzeszów” był znaczącą w Polsce fabryką sprzęgieł i hamulców sterowanych.  Ze względu na  likwidację fabryki państwowej, rozpoczęliśmy działalność, produkując wg potrzeb rynku sprzęgła i hamulce, wykorzystując doświadczenie firmy- matki.

Nasze bogate, wieloletnie doświadczenie pozwoliło na pozyskanie zaufania i nawiązaniu długotrwałej współpracy z wieloma krajowymi oraz zagranicznymi klientami.

Zatrudniamy ponad 150-osobową załogę wyspecjalizowanych,  wykwalifikowanych fachowców. Posiadamy własne centrum badawczo-rozwojowe, które przyczynia się do sprawnego wykonania odpowiednich pomiarów i badań. W związku z tym Państwa zamówienie podlega w 100% kontroli jakości. Również jesteśmy otwarci na nowe projekty. Sukces Firmy opieramy na stosowaniu innowacyjnych technologii wykorzystując nowoczesny park maszynowy i dobrą organizację pracy własnej przez naszą załogę. 

fumo-ostrzeszow

Historia firmy

2018

System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015

Wdrożenie i stosowanie Systemu Zarządzania Jakością w zakresie:
Projektowanie, produkcja, sprzedaż i serwis elementów napędowych, pomiarowych i energetycznych.
2013

Gazele Biznesu w 14. edycji dziennika ``Puls Biznesu``

Dziennik „Puls Biznesu” potwierdza przynależność firmy PPHU Fumo-Ostrzeszów Sp. z o.o. do elitarnego klubu Gazel Biznesu grona najdynamiczniej rozwijających się firm
2013

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

Nadawany za najwyższą ocenę stabilności firmy w roku 2013 według Bisnode Polska Sp. z o.o.